Deltagare per klubb
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
7 Ali Abbe 02 Bollnäs FIK P17 400m
3 Edling Ida 07 Bollnäs FIK F12 60m,F12 längd,F12 tresteg,F12 kula
5 Edman Thea 08 Bollnäs FIK F11 60m,F11 600m,F11 tresteg
9 Edwardsson Malte 03 Bollnäs FIK P17 60m,P17 längd,P17 tresteg
15 Edvardsson Mille 04 Bollnäs FIK P15 tresteg,P15 kula,P15 vikt
4 Hansson Alma 05 Bollnäs FIK F15 200m,F15 längd
8 Kerar Yakub 00 Bollnäs FIK P17 400m
1 Lind Olsson Isaac 05 Bollnäs FIK P15 tresteg,P15 kula
381 Lundvall Teodor 03 Bollnäs FIK P17 kula
6 Nyström Alexander 03 Bollnäs FIK P17 400m
2 Olsson Tindra 06 Bollnäs FIK F13 60m,F13 längd,F13 tresteg,F13 kula
10 Thyr Amanda 04 Bollnäs FIK F15 häck 60m,F15 längd
11 Thyr Saga 06 Bollnäs FIK F13 häck 60m,F13 längd,F13 kula
12 Tällberg Lovisa 01 Bollnäs FIK F17 60m
13 Westling Cornelia 01 Bollnäs FIK F17 200m,F17 häck 60m
14 Öst Vendela 02 Bollnäs FIK F17 höjd,F17 tresteg
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
16 Halfwordson Matilda 05 Bromma IF F15 60m,F15 200m,F15 1000m,F15 häck 60m,F
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
18 Persson Oliver 07 Danderyds SK P12 60m,P12 600m
17 Persson Philip 07 Danderyds SK P12 60m,P12 600m
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
21 Dekreon Vendela 09 Eskilstuna FI F10 200m,F10 600m,F10 höjd,F10 längd,F10 ku
20 Malm Tedebrand Signe 09 Eskilstuna FI F10 60m,F10 200m,F10 häck 50m,F10 höjd,F10 
19 Östholm Stina 09 Eskilstuna FI F10 60m,F10 200m,F10 600m,F10 häck 50m,F1
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
22 Hedlund Viktor 02 Falu IK P17 200m,P17 häck 60m
379 Jansson Linn 02 Falu IK F17 stav
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
47 Agstam Martina 04 Gefle IF F15 60m,F15 längd
107 Albornoz Pablo 07 Gefle IF P13 stav,P12 60m,P12 200m,P12 600m,P12 häc
362 Albornoz Sebastian 09 Gefle IF P10 200m,P10 häck 50m,P10 längd,P10 kula
108 Albornoz Sebbe 09 Gefle IF P10 60m,P10 600m
106 Andersson Edvin 08 Gefle IF P11 60m,P11 200m,P11 längd,P11 tresteg
24 Andersson Lea 13 Gefle IF F8 60m,F8 200m,F8 längd,F8 kula,F8 4-kamp
109 Asplund Mollie 07 Gefle IF F12 600m,F12 tresteg
49 Axelsson Saga 00 Gefle IF F17 60m
115 Barrling Mio 10 Gefle IF P9 60m,P9 200m,P9 längd,P9 kula,P9 4-kamp
77 Bergh Elin 09 Gefle IF F10 60m,F10 200m
363 Boström Vide 09 Gefle IF P10 60m,P10 längd
51 Bramefjord Sebastian 98 Gefle IF P17 60m,P17 200m
80 Brinnen Jonathan 07 Gefle IF P12 60m,P12 200m
76 Danial Denora 09 Gefle IF F10 60m,F10 längd
66 Daniel Delina 07 Gefle IF F12 60m,F12 200m,F12 längd
91 Ehlin Ida 07 Gefle IF F12 60m,F12 200m,F12 häck 60m,F12 höjd,F12 
101 Eklund Nilla 07 Gefle IF F12 60m,F12 200m,F12 längd,F12 tresteg
37 El-Yassir Nova 09 Gefle IF F10 60m,F10 häck 50m,F10 höjd,F10 längd,F10 
30 Enocksson Ester 09 Gefle IF F10 200m,F10 häck 50m,F10 längd,F10 kula
98 Eriksson Agnes 07 Gefle IF F12 60m,F12 600m,F12 höjd
376 Eriksson Gustav 01 Gefle IF P17 kula,P17 vikt
87 Eriksson Vendela 07 Gefle IF F13 stav,F12 60m,F12 200m,F12 600m,F12 häc
39 Eurenius Lily 06 Gefle IF F13 60m,F13 höjd
70 Gebrehiwet Melawit 08 Gefle IF F11 60m,F11 200m,F11 häck 50m,F11 höjd,F11 
67 Gebremichael Melat 07 Gefle IF F12 60m,F12 längd,F12 kula
75 Gebremichael Saron 09 Gefle IF F10 60m,F10 längd
43 Gyllenhammar Thea 08 Gefle IF F11 60m,F11 200m,F11 häck 50m,F11 höjd
96 Hedblom Walter 07 Gefle IF P12 60m,P12 200m,P12 häck 60m,P12 höjd,P1
56 Hedlund Ella 10 Gefle IF F9 60m,F9 200m,F9 längd,F9 kula,F9 4-kamp
38 Hedqvist Linn 09 Gefle IF F10 60m,F10 häck 50m,F10 höjd,F10 längd
383 Heikki Gustav 01 Gefle IF P17 60m
73 Hillman Vera 08 Gefle IF F17 60m,F11 häck 50m,F11 höjd,F11 längd,F11 
62 Holm Lukas 03 Gefle IF P17 800m,P17 häck 60m,P17 kula
44 Holm Theodor 05 Gefle IF P15 60m,P15 200m
92 Holmström Ebba 07 Gefle IF F12 60m,F12 200m,F12 600m,F12 häck 60m,F1
118 Johannesson Eira 09 Gefle IF F10 60m,F10 200m,F10 häck 50m,F10 höjd,F10 
26 Jonsson Emmy 05 Gefle IF F15 60m,F15 200m,F15 häck 60m,F15 höjd,F15 
57 Jonsson Leo 06 Gefle IF P13 60m,P13 häck 60m,P13 längd,P13 tresteg
112 Jonsson Signe 10 Gefle IF F9 60m,F9 200m,F9 längd,F9 kula,F9 4-kamp
117 Jovanovic Elle 10 Gefle IF F9 60m,F9 200m,F9 längd,F9 kula,F9 4-kamp
45 Jägergård Saga 09 Gefle IF F10 60m,F10 häck 50m,F10 höjd,F10 längd
27 Khanal Emma 08 Gefle IF F11 60m,F11 200m,F11 600m,F11 häck 50m,F1
95 Königsson Tyra 08 Gefle IF F11 60m,F11 600m,F11 höjd,F11 längd,F11 tres
64 Larsson William 02 Gefle IF P17 60m,P17 200m,P17 höjd,P17 längd
31 Lind Nellie 04 Gefle IF F15 1000m
25 Lindholm Leo 09 Gefle IF P10 60m,P10 200m,P10 600m,P10 längd,P10 k
365 Lundblad Vera 09 Gefle IF F10 häck 50m
68 Lundgren Lovisa 08 Gefle IF F11 60m,F11 200m,F11 häck 50m,F11 längd,F1
35 Lönn Majken 09 Gefle IF F10 200m,F10 häck 50m,F10 längd,F10 kula
85 Magnusson Elsa 07 Gefle IF F12 200m,F12 600m,F12 höjd,F12 tresteg
60 Magnusson Ronja 05 Gefle IF F15 60m
382 Merkell Emilia 02 Gefle IF F17 60m
42 Moberg Ella 09 Gefle IF F10 längd,F10 kula
94 Mossberg Hedda 07 Gefle IF F12 60m,F12 200m,F12 600m,F12 häck 60m,F1
116 Möller Josefin 99 Gefle IF F17 60m,F17 längd
111 Nilsson Alexander 05 Gefle IF P15 1000m
384 Nolemo Klara 01 Gefle IF F17 60m
88 Norberg Oskar 07 Gefle IF P12 60m,P12 höjd,P12 längd,P12 tresteg
34 Nordin Lisa 05 Gefle IF F15 60m,F15 200m,F15 längd
50 Nygren Freja 01 Gefle IF F17 200m,F17 400m
59 Nylander Alva 05 Gefle IF F15 höjd,F15 vikt
90 Nylander Oskar 08 Gefle IF P11 60m,P11 200m,P11 höjd,P11 längd,P11 kul
28 Nääs Lukas 06 Gefle IF P13 60m,P13 häck 60m,P13 längd,P13 tresteg,
29 Nääs Vilgot 09 Gefle IF P10 60m,P10 200m,P10 längd,P10 tresteg,P10 
72 Olsson Julia 08 Gefle IF F11 längd,F11 tresteg,F11 kula
69 Olsson Vilda 08 Gefle IF F11 60m,F11 200m,F11 häck 50m,F11 höjd,F11 
83 Persson Alma 10 Gefle IF F9 60m,F9 200m,F9 längd,F9 kula,F9 4-kamp
32 Poltrago Tindra 09 Gefle IF F10 60m,F10 200m,F10 häck 50m,F10 höjd,F10 
100 Rahm Elvin 08 Gefle IF P11 60m,P11 200m,P11 600m,P11 höjd,P11 län
23 Richtnér Olivia 05 Gefle IF F15 60m,F15 längd,F15 kula
58 Sadek Elias 05 Gefle IF P15 60m,P15 200m,P15 1000m
81 Sahlström Linus 11 Gefle IF P8 60m,P8 200m,P8 längd,P8 kula,P8 4-kamp
71 Sahlström Nellie 08 Gefle IF F11 60m,F11 häck 50m,F11 höjd,F11 längd,F11 
65 Samuel Melodi 07 Gefle IF F12 längd,F12 tresteg,F12 kula
36 Samuelsson Edvin 05 Gefle IF P15 60m,P15 200m,P15 1000m,P15 längd
105 Sandelin Papadopoulus Leon 07 Gefle IF P12 60m,P12 längd
61 Schröder Thirachai 05 Gefle IF P15 60m,P15 häck 60m,P15 höjd,P15 längd
54 Silvergren Ella 06 Gefle IF F13 60m,F13 600m
55 Silvergren Viktor 10 Gefle IF P9 60m,P9 200m,P9 längd,P9 kula,P9 4-kamp
97 Stjärnlöf Tim 07 Gefle IF P12 60m,P12 200m,P12 längd,P12 tresteg
102 Stropp Amanda 07 Gefle IF F12 60m,F12 200m,F12 600m,F12 häck 60m,F1
103 Stropp Josefine 09 Gefle IF F10 60m,F10 200m,F10 600m,F10 häck 50m,F1
82 Sundqvist Vilma 10 Gefle IF F9 60m,F9 200m,F9 längd,F9 kula,F9 4-kamp
84 Sundvall Edvin 07 Gefle IF P12 600m,P12 höjd,P12 längd
63 Sundvall Fredrik 02 Gefle IF P17 60m,P17 800m,P17 längd
78 Svensson Martin 07 Gefle IF P12 60m,P12 200m,P12 600m,P12 häck 60m,P
79 Svensson Robin 07 Gefle IF P12 60m,P12 200m,P12 häck 60m,P12 längd,P1
48 Söderlund Maja 01 Gefle IF F17 200m
74 Söderman Ida 09 Gefle IF F10 60m,F10 höjd,F10 tresteg
110 Törneld Hampus 08 Gefle IF P11 60m,P11 200m,P11 600m,P11 längd,P11 k
89 Wallner Valter 09 Gefle IF P10 60m,P10 200m,P10 häck 50m,P10 höjd,P1
41 Wennerbo Emma 09 Gefle IF F10 60m,F10 200m,F10 häck 50m,F10 längd,F1
40 Wennerbo Ida 06 Gefle IF F13 60m,F13 200m,F13 höjd,F13 längd,F13 tres
364 Wessén Vilma 08 Gefle IF F11 häck 50m,F11 längd
114 Westlin Alma 09 Gefle IF F10 60m,F10 200m,F10 600m,F10 häck 50m,F1
113 Westlin Linnea 06 Gefle IF F13 60m,F13 200m,F13 600m,F13 höjd,F13 län
93 Wiklund Milton 07 Gefle IF P12 60m,P12 200m,P12 600m,P12 höjd,P12 län
46 Wiklund Noah 10 Gefle IF P9 60m,P9 200m,P9 längd,P9 kula,P9 4-kamp
104 Winter Paul 07 Gefle IF P12 60m,P12 200m,P12 häck 60m,P12 höjd,P1
52 Wirunpan Moi 01 Gefle IF P17 60m,P17 200m
33 Zettergren Albin 06 Gefle IF P13 60m,P13 200m,P13 längd
377 Öhman Jimmy 01 Gefle IF P17 800m,P17 1500m
86 Östblom Astrid 12 Gefle IF F8 60m,F8 200m,F8 längd,F8 kula,F8 4-kamp
99 Östblom Ella 08 Gefle IF F11 60m,F11 200m,F11 600m,F11 häck 50m,F1
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
120 Balcom Linnea 09 Hagunda IF F10 200m,F10 häck 50m,F10 längd,F10 kula
119 Lundqvist Inez 09 Hagunda IF F10 200m,F10 häck 50m,F10 längd,F10 kula
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
122 Aldskogius Kalle 04 Hammarby IF P15 60m,P15 200m,P15 längd,P15 kula
121 Ståhl Lily 07 Hammarby IF F12 60m,F12 200m,F12 längd,F12 tresteg
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
128 Andersson Alfred 04 Hedesunda IF P15 60m,P15 höjd,P15 längd
126 Berg Rasmus 05 Hedesunda IF P15 höjd,P15 stav,P15 längd,P15 tresteg
127 Ezuz Kiseri 05 Hedesunda IF P15 60m,P15 200m,P15 häck 60m,P15 höjd,P1
129 Hedgilow Daniel 04 Hedesunda IF P15 60m,P15 höjd,P15 längd
125 Rask Sara 04 Hedesunda IF F15 vikt
123 Ågren Ida 07 Hedesunda IF F12 60m,F12 häck 60m,F12 höjd,F12 längd,F12 
124 Ågren Nellie 07 Hedesunda IF F12 60m,F12 häck 60m,F12 höjd,F12 längd,F12 
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
371 Hellsten Liselotte 86 Hemlingby LK F17 800m,F17 1500m
370 Högberg Sofie 81 Hemlingby LK F17 800m,F17 1500m
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
131 Gustavsson Kihlberg Christoffer 08 Hofors AIF P11 60m,P11 200m,P11 höjd,P11 längd,P11 kul
133 Gustavsson Kihlberg Cornelia 10 Hofors AIF F9 60m,F9 200m,F9 längd,F9 kula,F9 4-kamp
134 Mostafaee Nima 08 Hofors AIF P11 kula
132 Svadling Fredrik 09 Hofors AIF P10 60m,P10 höjd
130 Svadling Tobias 07 Hofors AIF P12 60m,P12 höjd
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
137 Hellbratt Joakim 03 Huddinge AIS P17 60m,P17 200m,P17 längd,P17 tresteg
135 Sörqvist Emil 03 Huddinge AIS P17 200m,P17 400m,P17 längd,P17 tresteg
136 Sörqvist Frida 07 Huddinge AIS F12 200m,F12 höjd,F12 tresteg,F12 kula
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
143 Cederberg Lia 04 Hässelby SK F17 400m,F15 200m
141 Hermundstad Saga 04 Hässelby SK F15 60m,F15 200m,F15 längd,F15 tresteg
146 Jansson Linus 04 Hässelby SK P17 800m,P15 200m,P15 1000m
142 Karlsson Fanny 04 Hässelby SK F15 60m,F15 längd,F15 tresteg
140 Lindahl Nora 04 Hässelby SK F15 60m,F15 200m,F15 häck 60m
147 Malmborg Emelie 03 Hässelby SK F17 vikt
138 Maric George 03 Hässelby SK P17 60m,P17 200m,P17 längd
145 Nyberg Nicole 04 Hässelby SK F15 200m,F15 längd,F15 tresteg
144 Olin Fabian 04 Hässelby SK P17 400m,P17 800m,P15 60m,P15 häck 60m,P
139 Sundgren Max 04 Hässelby SK P15 60m,P15 200m,P15 häck 60m,P15 höjd
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
148 Gruvman Junia 08 Högbo GIF F11 200m,F11 600m,F11 häck 50m,F11 höjd,F1
159 Hammarberg Thelma 08 Högbo GIF F11 60m,F11 höjd,F11 tresteg
158 Hammarberg Theodor 08 Högbo GIF P11 60m,P11 200m,P11 höjd,P11 längd,P11 kul
150 Hedström Märta 06 Högbo GIF F13 60m,F13 200m,F13 häck 60m,F13 längd,F1
154 Hillman Anna 07 Högbo GIF F12 60m,F12 höjd,F12 tresteg
155 Hillman Ida 10 Högbo GIF F10 60m,F10 600m,F10 höjd,F10 tresteg
156 Hätterstrand Ida 07 Högbo GIF F12 60m,F12 600m,F12 häck 60m,F12 längd,F1
149 Jonsson Joline 06 Högbo GIF F13 60m,F13 200m,F13 häck 60m,F13 höjd,F13 
152 Källkvist Hedda 06 Högbo GIF F13 200m,F13 häck 60m,F13 längd,F13 kula
153 Lindfors David 11 Högbo GIF P8 60m,P8 200m,P8 längd,P8 kula,P8 4-kamp
369 Messering Havannah 08 Högbo GIF F11 60m,F11 600m,F11 höjd,F11 tresteg
367 Messering Julius 05 Högbo GIF P15 200m,P15 häck 60m,P15 stav,P15 längd
368 Messering Liv 08 Högbo GIF F11 60m,F11 600m,F11 höjd,F11 tresteg
151 Nygren Elsa 06 Högbo GIF F13 60m,F13 200m,F13 600m,F13 häck 60m,F1
157 Sjödén Ludwig 08 Högbo GIF P11 60m,P11 häck 50m,P11 längd,P11 kula
160 Sällberg Love 05 Högbo GIF P15 60m,P15 häck 60m,P15 längd
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
165 Boman Line 08 IF Skade F11 60m,F11 höjd,F11 längd,F11 kula
169 Fornander Jakob 03 IF Skade P17 60m,P17 200m,P17 längd
161 Malmsten Nilsson Alva 03 IF Skade F17 800m,F17 1500m
167 Reinius Larsson Signe 09 IF Skade F10 200m,F10 häck 50m,F10 längd,F10 kula
164 Sheriff Marion 07 IF Skade F12 60m,F12 200m,F12 600m,F12 häck 60m,F1
170 Sheriff Mohamed 05 IF Skade P15 60m,P15 200m,P15 1000m,P15 häck 60m,
162 Ström Hedvid 04 IF Skade F15 60m,F15 200m,F15 häck 60m,F15 höjd,F15 
163 Ulfvin Jeanna 05 IF Skade F15 60m,F15 200m,F15 1000m,F15 häck 60m,F
168 Unné Bodil 09 IF Skade F10 200m,F10 häck 50m,F10 längd,F10 kula
166 Wahlman Kira 08 IF Skade F11 60m,F11 200m,F11 600m,F11 häck 50m,F1
171 van der Werf Gustav 10 IF Skade P9 60m,P9 200m,P9 längd,P9 kula,P9 4-kamp
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
172 Rydqvist Elin 04 IFK Halmstad F15 vikt
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
173 Mördrup Julius 02 IFK Lidingö P17 1500m
174 Tunander Cedrenius Tyra 04 IFK Lidingö F15 200m,F15 häck 60m,F15 längd
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
175 Meijer Julia 04 IFK Mora F15 1000m
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
176 Sjöström Kevin 07 IFK Märsta P12 60m,P12 200m,P12 häck 60m,P12 höjd,P1
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
177 Magnusson Elvira 03 IFK Tumba F17 höjd
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
179 Johansson Alde 04 IK Stål F15 200m,F15 kula
178 Johansson Nora 07 IK Stål F12 200m,F12 längd
180 Norberg Liv 04 IK Stål F15 häck 60m,F15 kula
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
184 Eriksson Emma 06 IK Westmannia FI F13 200m,F13 600m,F13 höjd,F13 längd,F13 tr
183 Fernberg Alexandra 08 IK Westmannia FI F11 60m,F11 200m,F11 höjd,F11 längd,F11 kul
182 Fernberg Johanna 06 IK Westmannia FI F13 60m,F13 200m,F13 höjd,F13 längd,F13 kul
181 Väinölä Isolde 07 IK Westmannia FI F12 60m,F12 200m,F12 600m,F12 längd,F12 ku
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
186 Broth Alvar 04 Järvsö IF P15 60m,P15 200m,P15 1000m,P15 höjd,P15 lä
185 Grönholm Bella 06 Järvsö IF F13 60m,F13 600m,F13 häck 60m,F13 längd,F1
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
187 Albinsson Rebecka 09 Karlskoga FI F10 60m,F10 200m,F10 600m,F10 häck 50m,F1
188 Carlsson Rebecca 09 Karlskoga FI F10 60m,F10 200m,F10 600m,F10 häck 50m,F1
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
189 Cedergren Cornelia 09 Kungsängens SK F10 200m,F10 häck 50m,F10 längd,F10 kula
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
191 Andersson Joel 02 Kvarnsvedens GoIF P17 stav
190 Hindsberg Hilma 02 Kvarnsvedens GoIF F17 stav
361 Klingberg Anna 16 Kvarnsvedens GoIF F17 200m,F17 längd,F17 kula
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
192 Andersson Hilde 11 Leksands FIK F8 60m,F8 200m,F8 längd,F8 kula,F8 4-kamp
193 Andersson Tove 08 Leksands FIK F11 200m,F11 häck 50m,F11 längd,F11 kula
373 Ytfeldt Hilla 10 Leksands FIK F9 60m,F9 200m,F9 längd,F9 kula,F9 4-kamp
372 Ytfeldt Karl 09 Leksands FIK P10 60m,P10 600m,P10 höjd,P10 tresteg
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
195 Liljegren Lisa 09 Mälarö SOK F10 60m,F10 200m,F10 längd,F10 tresteg,F10 k
194 Liljegren Olle 07 Mälarö SOK P12 60m,P12 200m,P12 600m,P12 längd
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
196 Persson Oliver 08 Nyköpings BIS P11 kula
197 Persson Theodor 10 Nyköpings BIS P9 60m,P9 200m,P9 längd,P9 kula,P9 4-kamp
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
202 Brändeborn Alexander 09 Råby-Rekarne FIF P10 200m,P10 höjd,P10 tresteg,P10 kula
201 Brändeborn William 05 Råby-Rekarne FIF P15 60m,P15 200m
208 Essman Desiree 06 Råby-Rekarne FIF F13 60m,F13 kula
209 Essman Rebecka 03 Råby-Rekarne FIF F17 häck 60m,F17 vikt
199 Gabrielli Gustafsson Hanna 06 Råby-Rekarne FIF F15 vikt,F13 längd,F13 kula,F12 60m
198 Gabrielli Gustafsson Linn 03 Råby-Rekarne FIF F17 längd,F17 kula,F17 vikt,F15 60m
205 Holm Max 06 Råby-Rekarne FIF P13 60m,P13 200m,P13 häck 60m,P13 höjd,P1
200 Karlsson Evertsson Esmeralda 09 Råby-Rekarne FIF F10 60m,F10 längd,F10 tresteg,F10 kula
203 Lögdahl Kasper 08 Råby-Rekarne FIF P11 60m,P11 längd,P11 kula
204 Lögdahl Kasper 08 Råby-Rekarne FIF P11 60m,P11 längd,P11 kula
206 Lögdahl Viktor 05 Råby-Rekarne FIF P15 60m,P15 längd,P15 kula
207 Runeborg Wilda 07 Råby-Rekarne FIF F12 60m,F12 200m,F12 600m,F12 häck 60m,F1
210 Åskag Maja 02 Råby-Rekarne FIF F17 400m
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
212 Eriksson Edvin 10 Rånäs 4H P9 60m,P9 200m,P9 längd,P9 kula,P9 4-kamp
211 Eriksson Elsa 08 Rånäs 4H F11 60m,F11 200m,F11 600m,F11 häck 50m,F1
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
214 Brink Saga 07 Sollefteå GIF F12 60m,F12 200m,F12 häck 60m,F12 höjd,F12 
215 Eriksson Ebba 10 Sollefteå GIF F9 60m,F9 200m,F9 längd,F9 kula,F9 4-kamp
213 Eriksson Hanna 07 Sollefteå GIF F12 60m,F12 200m,F12 600m,F12 häck 60m,F1
216 Odelberg Joel 04 Sollefteå GIF P15 60m,P15 200m,P15 höjd,P15 längd
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
224 Färlin Anine 05 Strands IF F15 60m,F15 200m,F15 höjd,F15 längd
217 Gustafsson Torgny 65 Strands IF M55 vikt
228 Hedin Gustav 05 Strands IF P15 60m,P15 200m,P15 1000m,P15 häck 60m,
221 Hjern Harriet 02 Strands IF F17 vikt
222 Johnson Casandra 04 Strands IF F15 60m,F15 200m,F15 längd
226 Lundh Hållén Alice 07 Strands IF F12 60m,F12 600m,F12 höjd,F12 tresteg
227 Lundh Hållén Bella 09 Strands IF F10 60m,F10 600m,F10 höjd,F10 tresteg
225 Olsson Lina 05 Strands IF F15 1000m
220 Persson Martin 05 Strands IF P15 kula,P15 vikt
218 Persson Olof 02 Strands IF P17 800m,P17 1500m
223 Rosengren Nora 04 Strands IF F15 kula,F15 vikt
219 Silén Albin 03 Strands IF P17 vikt
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
247 Backlund Ella 08 Sundsvalls FI F11 60m,F11 kula
236 Backlund Linnea 04 Sundsvalls FI F15 60m,F15 200m,F15 häck 60m,F15 höjd,F15 
246 Danagher Neo 10 Sundsvalls FI P9 60m,P9 200m,P9 längd,P9 kula,P9 4-kamp
241 Ene Maja 10 Sundsvalls FI F9 60m,F9 200m,F9 längd,F9 kula,F9 4-kamp
237 Hedlund Amanda 05 Sundsvalls FI F15 60m,F15 200m,F15 häck 60m,F15 höjd,F15 
231 Kempe Vidar 04 Sundsvalls FI P15 60m,P15 200m,P15 längd,P15 tresteg
244 Larsson Colin 10 Sundsvalls FI P9 60m,P9 200m,P9 längd,P9 kula,P9 4-kamp
234 Lindgren Sofia 04 Sundsvalls FI F15 höjd,F15 längd,F15 kula,F15 vikt
243 Lopez Lucas 10 Sundsvalls FI P9 60m,P9 200m,P9 längd,P9 kula,P9 4-kamp
232 Neib Christof 04 Sundsvalls FI P15 60m,P15 200m,P15 höjd,P15 stav,P15 läng
230 Olsson Larsson Mattias 05 Sundsvalls FI P15 60m,P15 200m,P15 1000m,P15 häck 60m,
239 Palo Misch Annie 10 Sundsvalls FI F9 60m,F9 200m,F9 längd,F9 kula,F9 4-kamp
235 Sjöbom Alma 04 Sundsvalls FI F15 60m,F15 200m,F15 häck 60m,F15 stav
245 Stattin Persson Gustav 10 Sundsvalls FI P9 60m,P9 200m,P9 längd,P9 kula,P9 4-kamp
240 Stenlund Lea 10 Sundsvalls FI F9 60m,F9 200m,F9 längd,F9 kula,F9 4-kamp
229 Unander Jesper 04 Sundsvalls FI P15 200m,P15 1000m,P15 höjd,P15 stav
242 Wallentin My 10 Sundsvalls FI F9 60m,F9 200m,F9 längd,F9 kula,F9 4-kamp
238 Öhman Tyra 06 Sundsvalls FI F13 60m,F13 200m,F13 häck 60m,F13 höjd,F13 
233 Ölmerud Kjellman Leon 06 Sundsvalls FI P13 60m,P13 200m,P13 600m,P13 längd
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
252 Bodin Benjamin 06 Säters IF P13 60m,P13 tresteg
249 Hagström Fergus 09 Säters IF P10 200m,P10 häck 50m,P10 längd,P10 kula
251 Hagström Lia 07 Säters IF F12 60m,F12 200m,F12 häck 60m,F12 längd,F1
250 Johansson Casper 07 Säters IF P12 längd,P12 kula
248 Johansson Samuel 10 Säters IF P9 60m,P9 200m,P9 längd,P9 kula,P9 4-kamp
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
380 Hedberg Johanna 91 Söderhamns IF P17 längd,F17 tresteg
375 Winlöf Ida 08 Söderhamns IF F11 60m,F11 200m,F11 häck 50m,F11 höjd,F11 
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
253 Eriksson Folke 06 Thoren Track & Field P13 60m,P13 600m
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
257 Ekström Elina 07 Tierps IF F12 60m,F12 höjd,F12 tresteg
258 Elias Linnea 06 Tierps IF F13 60m,F13 tresteg
256 Gemzell Astrid 07 Tierps IF F12 60m,F12 600m,F12 höjd,F12 tresteg
254 Gemzell Elis 05 Tierps IF P15 60m,P15 stav,P15 längd,P15 tresteg
255 Helen Liam 05 Tierps IF P15 60m,P15 200m,P15 längd,P15 tresteg
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
259 Flinkberg Emma 06 Trångsvikens IF F13 60m,F13 200m,F13 600m,F13 längd,F13 ku
260 Flinkberg Lisa 09 Trångsvikens IF F10 60m,F10 200m,F10 600m,F10 häck 50m,F1
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
263 Ellgren Ludvig 07 Turebergs FK P12 200m,P12 häck 60m,P12 längd,P12 kula
262 Ellgren Olivia 05 Turebergs FK F15 vikt
265 Engström Venla 07 Turebergs FK F12 60m,F12 200m,F12 600m,F12 häck 60m,F1
270 Eriksson Joar 07 Turebergs FK P12 60m,P12 200m,P12 häck 60m,P12 längd,P1
267 Hjelmeland Björnsson Saga 07 Turebergs FK F12 60m,F12 200m,F12 600m,F12 häck 60m,F1
274 Hogan Niamh 07 Turebergs FK F17 200m,F12 60m,F12 200m,F12 häck 60m,F1
275 Håkansson Emma 10 Turebergs FK F9 60m,F9 200m,F9 längd,F9 kula,F9 4-kamp
272 Håkansson Erik 07 Turebergs FK P12 60m,P12 200m,P12 600m,P12 häck 60m,P
268 Larsson Evelina 07 Turebergs FK F12 60m,F12 200m,F12 häck 60m,F12 höjd,F12 
261 Lennermark Jakob 07 Turebergs FK P12 60m,P12 200m,P12 600m,P12 häck 60m,P
269 Levin Frans 07 Turebergs FK P12 60m,P12 200m,P12 600m,P12 häck 60m,P
264 Pott Beate 07 Turebergs FK F12 60m,F12 200m,F12 häck 60m,F12 höjd,F12 
266 Snis Gustav 07 Turebergs FK P12 60m,P12 200m,P12 häck 60m,P12 höjd,P1
273 Tiberg Arvid 07 Turebergs FK P12 60m,P12 200m,P12 600m,P12 häck 60m,P
271 Wedin Emmie 07 Turebergs FK F12 60m,F12 200m,F12 häck 60m,F12 höjd,F12 
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
276 Wall Niklas 03 Tyresö FK P17 60m,P17 200m,P17 längd,P17 tresteg
277 Wall Viktor 03 Tyresö FK P17 60m,P17 200m,P17 höjd,P17 längd,P17 kul
278 Vändesjö Arvid 03 Tyresö FK P17 60m,P17 häck 60m,P17 längd,P17 tresteg
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
284 Borgedahl Elliot 07 Täby IS P12 60m,P12 600m
283 Borgedahl Leon 06 Täby IS P13 60m,P13 600m,P13 höjd
285 Borgedahl Robin 09 Täby IS P10 60m,P10 600m,P10 höjd
279 Engler Melina 08 Täby IS F11 60m,F11 200m,F11 häck 50m,F11 längd,F1
282 Gabrielsson Tova 03 Täby IS F17 60m,F17 200m,F17 häck 60m,F17 höjd,F17 
286 Mella Alexandra 03 Täby IS F17 60m,F17 häck 60m,F17 höjd,F17 längd,F17 
280 Sidwall Edvin 06 Täby IS P13 60m,P13 200m,P13 höjd,P13 längd,P13 tre
281 Wahlin Eleonora 06 Täby IS F13 200m,F13 häck 60m,F13 längd,F13 kula
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
315 Abdullahi Yasmin 04 Upsala IF F15 60m,F15 200m,F15 längd
297 Angsten Elise 06 Upsala IF F13 kula
305 Axelsson David 04 Upsala IF P15 stav,P15 längd,P15 kula
317 Bergström Agnes 07 Upsala IF F12 200m,F12 längd,F12 kula
294 Bromée Erik 06 Upsala IF P13 60m,P13 höjd
329 Dahlberg Tindra 05 Upsala IF F15 60m,F15 200m,F15 1000m,F15 höjd,F15 lä
323 Ebbestad Alexander 03 Upsala IF P17 800m,P17 1500m
332 Ekman Elias 07 Upsala IF P12 60m,P12 200m,P12 höjd,P12 längd,P12 tre
310 Ekman Joel 04 Upsala IF P15 60m,P15 200m,P15 stav,P15 längd
292 Engkvist Hugo 06 Upsala IF P13 200m,P13 stav,P13 längd
293 Engkvist Klara 08 Upsala IF F11 60m,F11 600m,F11 tresteg
312 Fors Lukas 04 Upsala IF P15 60m,P15 häck 60m,P15 längd,P15 tresteg
313 Fors Max 04 Upsala IF P15 60m,P15 200m,P15 vikt
309 Franzon Ida 05 Upsala IF F15 1000m,F15 häck 60m
306 Gustafsson Edvin 04 Upsala IF P15 60m,P15 200m,P15 längd,P15 tresteg
299 Hedin Anton 09 Upsala IF P10 200m,P10 häck 50m,P10 längd
298 Hedin Gustaf 07 Upsala IF P12 200m,P12 häck 60m,P12 längd,P12 kula
291 Hägg Hadrian 04 Upsala IF P15 60m,P15 200m,P15 längd,P15 kula
307 Häggblom Emma 04 Upsala IF F15 60m,F15 häck 60m,F15 höjd,F15 längd
289 Knutsson Clara 06 Upsala IF F13 60m,F13 200m,F13 600m,F13 häck 60m,F1
290 Knutsson Ida 04 Upsala IF F15 1000m
314 Koch Moa 04 Upsala IF F15 200m,F15 höjd,F15 längd
302 Kramming Nerdal Idde 07 Upsala IF F12 höjd
318 Krusemo Astrid 05 Upsala IF F15 200m,F15 häck 60m,F15 längd
319 Lagos Melissa 07 Upsala IF F12 60m,F12 600m,F12 höjd
322 Lenke Emelie 05 Upsala IF F15 60m,F15 200m,F15 1000m,F15 häck 60m
303 Lindell Pontus 03 Upsala IF P17 800m,P17 stav,P17 längd
326 Lundin Edith 11 Upsala IF F8 60m,F8 200m,F8 längd,F8 kula,F8 4-kamp
324 Lundin Ingrid 05 Upsala IF F15 60m,F15 200m,F15 1000m
325 Lundin Vidar 07 Upsala IF P12 60m,P12 200m,P12 600m,P12 häck 60m,P
330 Molwan Meja 05 Upsala IF F15 200m,F15 häck 60m,F15 längd,F15 kula
287 Nordvarg Alva 04 Upsala IF F15 60m,F15 200m,F15 längd,F15 tresteg
288 Nordvarg Lova 08 Upsala IF F11 60m,F11 200m,F11 längd
331 Oscarsson Löwgren Matilda 05 Upsala IF F15 60m,F15 200m,F15 längd,F15 tresteg
304 Spangenberg Clara 04 Upsala IF F15 60m
301 Thor Isabelle 07 Upsala IF F12 600m,F12 höjd
300 Thor Jennifer 05 Upsala IF F15 1000m,F15 höjd
296 Thörner Vidinghoff Stella 08 Upsala IF F11 60m,F11 200m,F11 600m,F11 häck 50m,F1
295 Tögenmark Edvin 06 Upsala IF P13 60m,P13 200m,P13 höjd,P13 längd,P13 tre
320 Westfeldt Frida 05 Upsala IF F15 200m,F15 häck 60m,F15 längd
321 Westfeldt Ingmar 08 Upsala IF P11 60m,P11 600m,P11 tresteg
311 Wibling Kajsa 04 Upsala IF F15 60m
316 Viirman Birger 07 Upsala IF P12 60m,P12 600m,P12 höjd
308 Viirman Hilding 04 Upsala IF P15 1000m
333 Wängelin Lowe 07 Upsala IF P12 kula
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
374 Brink Isabella 05 Vallentuna FK F15 200m,F15 längd
336 Frejd Linnea 04 Vallentuna FK F15 60m
334 Granat Moa 04 Vallentuna FK F15 200m,F15 häck 60m
335 Hellgren Elina 04 Vallentuna FK F15 200m,F15 längd
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
337 Dahlenborg Ebbe 06 Varbergs GIF P13 200m,P13 600m,P13 höjd,P13 längd
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
341 Köping Jesse 06 Väsby IK P13 längd
340 Köping Jim 06 Väsby IK P13 60m,P13 200m,P13 höjd,P13 längd,P13 tre
339 Månsson Hanna 08 Väsby IK F11 60m,F11 600m,F11 tresteg
338 Sundberg Emil 08 Väsby IK P11 60m,P11 200m,P11 600m,P11 häck 50m,P
342 Sundberg Sara 05 Väsby IK F15 60m,F15 200m,F15 1000m,F15 häck 60m,F
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
366 Andersson Markus 05 Västerås FK P15 1000m,P15 tresteg
378 Holm Moa 03 Västerås FK F17 60m
346 Jansson Elin 02 Västerås FK F17 vikt
344 Jonsson Elvira 03 Västerås FK F17 200m,F17 höjd,F17 kula
348 Kallin August 02 Västerås FK P17 400m
347 Wiklund Isabella 03 Västerås FK F17 kula,F17 vikt
345 Yngvesson Maj 02 Västerås FK F17 vikt
343 Åkerblom Maja 02 Västerås FK F17 vikt
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
351 Aronsson Hugo 06 Åkersberga SK P13 60m,P13 200m,P13 600m,P13 häck 60m,P
350 Cederberg Amanda 07 Åkersberga SK F12 60m,F12 200m,F12 längd
349 Erlandsson Tova 06 Åkersberga SK F13 200m,F13 stav,F13 längd,F13 kula
352 Johansson Sara 05 Åkersberga SK F15 60m,F15 200m,F15 1000m,F15 häck 60m,F
354 Sparf Ellinore 07 Åkersberga SK F12 60m,F12 200m,F12 600m,F12 höjd
353 Sparf Evelina 05 Åkersberga SK F15 60m,F15 200m
356 Sparf Phelix 12 Åkersberga SK P8 60m,P8 200m,P8 längd,P8 kula,P8 4-kamp
355 Sparf Philip 11 Åkersberga SK P8 60m,P8 200m,P8 längd,P8 kula,P8 4-kamp
Bib Namn Född Klubb Anmälda grenar
360 Andersson Emma 10 Örbyhus IF F9 60m,F9 200m,F9 längd,F9 kula,F9 4-kamp
358 Andersson Ida 08 Örbyhus IF F11 200m,F11 häck 50m,F11 längd,F11 kula
359 Löf Maya 10 Örbyhus IF F9 60m,F9 200m,F9 längd,F9 kula,F9 4-kamp
357 Löf Wilma 08 Örbyhus IF F11 längd,F11 kula
2018-12-08 11:26:46
Datahandling: Antelope Licensierad till: Unregistered